fbpx
  • New Year
  • Kidling Figures
  • Happy Birthday
  • Adventures Triple
  • Adventures
  • Birthday
  • For the samllest
  • For the family

Љубов

Персонализираникниги

Календари

Боенки

Фотокниги

Честитки

КидлинковциФигури

Зошто КИДЛИНГ?

home1_slider_1_rocket2.png
Персонализација на книга

Персонализација од првата па се до последната страница. Вашето дете е главен јунак во оваа книга.

home1_slider_1_stars3.png
Магична сказна

Вашето дете тргнува низ авантура која преку шарена илустрација, едукативна содржина и многу забава, учи за основните вредности во животот.

home1_slider_1_stars1.png
Персонализирана посвета

Вашата новогодишна желба ќе биде испечатена на првата страница од оваа книга.

home1_slider_1_rocket1.png
Совршен подарок

Уникатен спомен кој ќе живее засекогаш.

home1_slider_1_rocket4.png
Од 0 до 10 години

Содржината на книгата е прилагодена за деца на возраст од 0 до 10 години.

 

home1_slider_1_stars2.png
Испорака низ Македонија

Испораката се врши најдоцна, во период од 7 работни денови

home-team

Кидлинг е македонски стартап составен од млади ентузијасти. Воден од љубов и емпатија, овој тим на сонувачи е со мисија да ја заскокотка имагинацијата на малечките, но најголеми, колеги сонувачи – децата!

Како Да Нарачам?

1. Производ

Одберете го посакуваниот производ

2. Име

Наведете го името на главниот јунак

3. Персонализација на главниот јунак

Одберете ги физичките карактеристики на Вашето дете - облик и боја на коса и боја на очи

4. Нарачај

Вашата нарачка ќе се достави до назначена адреса за испорака

5. Плаќање

Ви гарантираме сигурност при плаќањето и заштита на Вашите лични податоци

6. Испорака

Испораката се врши најдоцна во период од 7 работни денови

Што Кажуваат За Нас

Контактирајте не на

+389 71 295 260 или