fbpx

Честитка: 8ми Март – Фото

169.00 ден

SKU: N/A Categories: ,
Clear
 ден

Честитајте им го Денот на жената на Вашите мајки, баби, тетки, колешки, пријателки…

Тие и нивните достигнувања заслужуваат да бидат признаени и прославени!

Оваа колекција е искреирана токму од жените за жените, нашите супер-хероини и нашата инспирација.

Прикачете фотографија и впишете ја Вашата лична посвета со која ќе им го честитате празникот на најважните жени во Вашиот живот.

165mmX145mm, со преклоп

169.00 ден

Additional information

Дизајн*

Светло Розева, Виолетова, Розева